ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9144148
nr 914 4148
Sent 1800-tal, höjd: 220 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 29 september 2014
kl 19:30:00
1.000 kr
1.400 kr
1.200 kr
2.000 kr
1.700 kr
1.900 kr
2.200 kr
6
2.400 kr
7